Zpět na úvodní stranu
http://trading.money-expo.cz/cospobhwoih/uploads/2016/01/aktualita.jpg

 

Pro koho je FPG Money Expo Trading

Pro začínající a mírně pokročilé tradery, kteří mají zájem o žhavé a praktické informace z oblasti obchodování na finančních trzích. Většina přednášek je úzce tematicky vymezena – stejně jako workshopy. Takže pokud jste zvídaví nebo jen hledáte to nejlepší, jste tu správně. Těšíme se na vás.

Jak bude vypadat finální program?

V první fázi, během března, budeme postupně precizovat a doplňovat program, jak na hlavním pódiu, tak ve workshopech. Ve druhé vlně pak zveřejníme řečníky a detaily přednášek.

V jakém jazyce bude konference?

Veškeré přednášky si budete moci poslechnout v češtině, a to i v případě zahraničních spíkrů.

Kdy mám přijet?

Pokud si chcete celou akci opravdu užít, přijeďte už v pátek v poledne ať máte dostatek času se zorientovat a nasát atmosféru akce. Hladem také jistě trpět nebudete v okolí se nachází víc než dostatek občerstvovacích zařízení.

Kdy začíná registrace účastníků?

Hlavní vchod Konferenčního centra City se otevře v pátek v 12:30. Ve stejný čas bude zahájena také registrace účastníků. V sobotu pak začíná registrace od 8:30.

Mohu někde poblíž zaparkovat?

Ano, bez problému v okolních ulicích nebo v nedalekém obchodním centru Arkády Pankrác (první 3 hodiny jsou zdarma).

Na kdy si mám naplánovat odjezd?

Poslední sobotní přednáška bude končit kolem šesté večer, vyplatí se však počítat s rezervou, protože dle zkušeností z minulých ročníků budete mít po nabitém programu jistě v hlavě plno myšlenek a dotazů, které vám spíkři rádi zodpoví.