2 dny, které vás posunou dál

PRAHA, 28. a 29. duben 2017
Workshop sál

29.4

9:00 – 12:00
Workshop – Ludvík Turek & Roman Dvořák

Jak účinně rozpoznat pokračování nebo obrat trendu

Banky, instituce, hedge fondy a high frequency traders – může se nám to nelíbit, ale jsou to hlavně velcí hráči, kdo rozhoduje o našem zisku, když aktivitou na cenových hladinách ovlivňují trh, jak potřebují. Pracují neveřejně, ale existují způsoby, jak jejich ovlivňování trhu dešifrovat a využít pro sebe. Jeden z nejúčinnějších způsobů vám představíme.

Většina knih určených pro traderskou veřejnost říká: „Pro určení trendu je dobré sledovat supporty, resistence na high a low extrémech“. Náš pohled je úplně jiný – klíčem k rozpoznání pokračování nebo obratu trendu je dovednost číst objemy obchodů velkých hráčů na jednotlivých cenových hladinách a sledovat volumové extrémy.

Na workshopu vám tento klíč předáme – detailně ukážeme, jak si určovat volume hladiny, které volumové extrémy vybírat v jaké fázi trhu a jak dle reakce ceny na těchto hladinách rozpoznat aktivitu velkých hráčů, které určují trend.

Speciální bonus

Ještě před workshopem máme na pátek připravený neformální diskusní raut – to je skvělá příležitost seznámit se s tématem předem. Nebo se Ludvíka a Romana chcete na něco zeptat? Proč ne, rádi odpoví 🙂

V roce 2016 byl raut velmi vydařený…

Proč jsme si tak jisti úspěchem této metody?

Naše nově vyvinutá vizualizace Volume Profile dokáže dokonale zachytit každou obchodní range na každém zvoleném časovém pásmu. Oproti standardním Market Profile a order flow vizualizacím ihned vidíte, kde je nejsilnější Support/Resistance zóna, o které retail nemá ani páru.

Co říká Ludvík Turek, který workshop povede?

„Volume používáme ke svému obchodování všichni, většina mých známých a kamarádů obchodníků potřebuje k ziskovému tradingu nějakou formu volume, order flow, deltu, volume nody, volume extrémy. Ano, lze obchodovat i dle čistého grafu, ale velká volume vám přidá větší důvěru, že vstupujete do obchodu, o který mají zájem i větší peníze, než máte Vy. Prostě se podíváme, kde obchodují velké money (logicky a bez debat tam, kde je největší volume) a tam chceme obchodovat s nimi také.“

Program:

  • Začneme vysvětlením veškerých funkcí nového Volume Profile. Včetně detailně vykreslovaných high a low volume nodů.
  • Provedeme vás nastavením Volume Profile v NT7 a nově v NT8, vše ukáže představí programátor, který indikátory programoval do obou SW.
  • Zjistíte, jestli je lepší sledovat high nebo low volume nody – 90 % traderů, kteří obchodují dle Profile jsou přesvědčeni o high volume nodech (vysvětlíme, že to není vždy správně).
  • Ukážeme, jaké high a low volume nody použít pro libovolné trhy.
  • Naučíte se odhadnout dle volume profilu pokračování nebo obrat trendu.
  • Dostanete praktický check-list, co vyčíst z volume aktivity ve volume profilech.
  • Porovnáme nástroje Order flow vs. Market Profile vs. Volume Profile a jejich pro a proti.
  • Získáte návod, kam zadávat vstupy a výstupy na různých časových pásmech.

Co si z workshopu odnesete:

Kromě nových dovedností si odnesete osobní nastavení intraday scalp grafu Ludvíka Turka na DAX s přesným řízením peněz. Swingové nastavení a použití Volume Profile Romana Dvořáka. Dostanete také manuál s detailním popisem využití Volume Profile vizualizace v rotaci i v trendu. Během tří hodin získáte know-how, které byste samostudiem získávali měsíce.

Je workshop vhodný i pro mne?

Pokud máte alespoň základní znalosti supportů, resistencí, trendů, netrendů, cenového grafu a volume, pak ano. Workshop Ludvíka a Romana je ideální pro mírně i více pokročilé tradery.

Dovednosti, které na workshopu získáte, budete moci v základní formě využít zdarma, bez nutnosti pořízení placených vizualizací, postavení Volume Profile lze zhruba odhadnout například z Price action grafu.


KOUPIT VSTUPENKU

http://trading.money-expo.cz/cospobhwoih/uploads/2015/12/LT.jpg

Ludvík Turek

Profesionální trader a mentorhttp://trading.money-expo.cz/cospobhwoih/uploads/2015/12/RD.jpg

Roman Dvořák

Soukromý trader a investor
Přizvali jsme nejvýznamnější hráče z oboru

Děkujeme za podporu


Hlavní partneři

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Partneři

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Mediální partneři

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Iniciátor setkání

Financial Progress Group a.s.
Perlitová 1820, 140 00 Praha 4
Tel: 222 365 609
E-mail: info@f-p-g.cz


Změna programu vyhrazena