2 dny, které vás posunou dál

PRAHA, Duben 28-29
Hlavní stage

28.4

13:45 – 19:00

Live Trading Show

Pro začínající i pokročilé! Tradeři budou obchodovat přímo před vámi, bez tajemství, se skutečnými penězi. O kolik se dá zhodnotit účet za jedno odpoledne?


“Budu obchodovat především DAX, ropu a zlato, kde bych měl mít na 90% nějaké trady. Ukážu jak hledám obchody, indikátory které používám (Delta, Heat Mapu, Market a Volume Profile, VWAP a Price Action). Metoda je velmi vizuální a jednoduchá, pro menší přesnost by to šlo obchodovat i pouze s jednim indikátorem na grafu (order flow) a na notebooku, ale pak se také může čekat na trade celý den. Když chci ukázat nějaké obchody, potřebuji více monitorů, více trhů, více indikátorů. Vše záleží na tom, co bude dělat trh, je možné že bude 6 tradů nebo jen 1-2. Primárně mě zajímá chytit trend a ten tahat, co to půjde, ale pojedu na kladný výsledek, ne na největší riziko v honbě za největším ziskem. A že připojím plno humorných historek ze zákulisí mého tradingu, o tom nepochybujte :-)“
Ludvík Turek

O Ludvíkovi:
Zřejmě nejvýraznější osobnost tradingu v Čechách, více než 15 let se živí obchodováním na finančních trzích. Má osobní vazby na špičky světového tradingu a také jako jeden z mála v ČR vystupuje na akcích Live Trading po celém světě. Specialista na metody Market Profile® a Price Action. Mentoruje burzovní obchodníky v ČR, USA i Austrálii.


KOUPIT VSTUPENKU NA MONEYEXPO

„V rámci live tradingu ukážu svůj oblíbený způsob investování využívající Fintechu a moderních trendů. Doba historicky nejnižších úrokových sazeb přeje těm, kteří si potřebují půjčit. Méně příznivá je však pro zhodnocování úspor. Na spořicích účtech a termínovaných vkladech jsou úroky limitně se blížící nule, tam vydělat nelze. Jedinou možnost, jak dnes zhodnotit své peníze, nabízí investování.“
Pavel Drahotský

O Pavlovi:
V roce 2004 začal pracovat v Citibank, kde měl na starosti celý prodej investičních nástrojů včetně spolupráce s třetími stranami. Americkou banku opustil v roce 2011 v pozici viceprezidenta a ředitele investičních produktů. Poté se věnoval wealth managementu a v čele Saxo Bank stojí od dubna 2014.Titul MBA získal na ESMA Barcelona. Nejlépe si odpočine při myslivosti, je také fanouškem rychlých lodí. Se svojí ženou má jednoho syna, kterého považuje za svou dosavadní nejlepší investici.V současnosti působí jako ředitel Saxo Bank pro ČR, Slovensko, Maďarsko.


“Budu obchodovat primárně FX majors trhy, tj. EUR/USD, AUD/USD, GBP/USD a podle aktivity i USD/JPY, USD/CAD a USD/CHF. Pokud bude časový prostor, tak i ropu a US index DOW – YM. Ukáži přípravu na trading a následně vstup do obchodu a řízení pozice. Budu stavět primárně na Market Profilu a pomůžu si VWAPem a Price Action, pro řízení pozice pak sledováním čekajících a
realizovaných obchodů. Vše samozřejmě Intraday a pokud bude čas, ukáži i
swingy nebo investice. Většinou mám 1 až 3 obchody, podle situace a
volatility. Mám v plánu ukázat, jak se na trhy dívám a jak ho čtu pro
konzistentní ziskovost.“

Roman Dvořák

O Romanovi:
Živí se obchodováním, investicemi a poradenstvím pro správu portfolií a kapitálu. Obchoduje zejména měnové páry, akcie, opce, měnové a komoditní futures. Řadu let učí, jak obchodovat a investovat na burze. Specializuje se na střednědobé a dlouhodobé obchodování. Je držitelem doktorátu z ekonomie se zaměřením na investiční strategie.


KOUPIT VSTUPENKU NA MONEYEXPO

“Co se týče trhů, budu se snažit zobchodovat Zlato, Dax a
hlavní měnové páry, zejm. EUR/USD a GBP/USD. Metoda, kterou obchoduji je sice
stejně robustní na jakémkoliv trhu, na který mám futures data, ale myslím, že
většina běžných traderů sleduje právě tyto trhy. Ukážu svůj obchodní přístup,
vstupy do obchodů a následné řízení pozic. Obchoduji velice jednoduchou
myšlenku, tzv. “šipky“, která mi dává velmi vysokou úspěšnost v mém obchodování.
Primárně “pojedu“ 1min timeframe, takže obchodních signálů by mělo být dost,
záleží jak bude chtít trh… 🙂 “

Jakub Synek

O Jakubovi:
Full time trader, který již cca 10 let pravidelně střídá boxerské rukavice v profi ringu, jeho životním koníčku a monitory s grafy. Za svoji burzovní kariéru vystřídal mnoho přístupů k obchodování a několik mentorů po celém světě i v ČR. V současné době zakotvil především u intradenního obchodování.

http://trading.money-expo.cz/cospobhwoih/uploads/2016/04/LT.jpg

Ludvík Turek

Profesionální trader a mentor


http://trading.money-expo.cz/cospobhwoih/uploads/2016/04/pavel_drahotsky.jpg

Pavel Drahotský

Ředitel Saxo – Bank


http://trading.money-expo.cz/cospobhwoih/uploads/2015/12/RD.jpg

Roman Dvořák

Profesionální trader, investor


http://trading.money-expo.cz/cospobhwoih/uploads/2016/04/synek.jpg

Jakub Synek

Full time trader, Profi boxer
Přizvali jsme nejvýznamnější hráče z oboru

Děkujeme za podporu


Hlavní partneři

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Partneři

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Mediální partneři

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Iniciátor setkání

Financial Progress Group a.s.
Perlitová 1820, 140 00 Praha 4
Tel: 222 365 609
E-mail: info@f-p-g.cz


Změna programu vyhrazena